MÖBLER / Bord / Soffbord 5908431
nr 590 8431
Soffbord
50-tal, längd. 84 D. 52 H. 57
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2009
kl 19:55:22
8/7 09:34:43